Wszystko na temat treningu brzucha

Skuteczna nauka angielskiego dla dzieci

angielski

Język angielski z pewnością jest jednym z bardziej popularnych we współczesnej rzeczywistości. De facto bowiem jest to język międzynarodowy, którym można posłużyć się w bardzo wielu krajach, w tym także w Polsce. Warto jest uczyć się zatem owego języka już od najmłodszych lat. Warto także nie ograniczać się w owej nauce tylko i wyłącznie do szkoły podstawowej czy też do zajęć z angielskiego w szkole średniej. Warto jest wybrać zajęcia dodatkowe, ale w odpowiednim miejscu. Bardzo dobrym rozwiązaniem na pewno może być postawienie na zajęcia językowe w katowickiej szkole o nazwie Języki Katowice. Jest to miejsce o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz o bardzo dobrej opinii. Oferta tego miejsca jest kierowana zarówno do dzieci jak i do młodzieży. Warto zatem tutaj zapisać swoje dziecko, aby szlifowało umiejętności językowe.

Szczegóły oferty językowej dla dzieci

Zasadniczo szkoła prowadzi zajęcia dla grup dzieci od 6 do 12 lat. W każdej grupie funkcjonuje od 4 do 10 osób. Mała ich ilość to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ w ten sposób można mówić o większym zindywidualizowaniu. Aby móc rozpocząć naukę w tej szkole, należy poddać się wstępnym testom oraz rozmowie z lektorem. Warsztaty językowe są prowadzone zarówno w tygodniu jak i w soboty. Ważne jest to, że jeśli dana osoba nie jest obecna na zajęciach, to może nadrobić zaległości po indywidualnym umówieniu się z lektorem. Ważne jest to, że nauczanie jest bardzo zróżnicowane. Mowa jest bowiem o zajęciach prowadzonych z przyrody, sztuki, historii, z nauk ścisłych oraz innych dziedzin. Warsztaty są bezpośrednim przygotowaniem do egzaminów Cambridge YLE, w tym:

– Starters,

– Movers,

– Flyers.

Każdy z uczniów otrzymuje bardzo oryginalne, bardzo dobrej jakości materiały edukacyjne. Ważnym aspektem jest na pewno to, że uczniowie nie tylko biorą udział w bezpośrednich zajęciach językowych, ale ponadto również są angażowane w różnego rodzaju programy społeczne oraz wychowawcze. Zajęcia to ponadto zabawa, śpiew karaoke, różnego rodzaju gry planszowe, branie udziału w różnego rodzaju konkursach, a tym samym są to elementy, dzięki którym można mówić o jeszcze większej atrakcyjności oraz o jeszcze większych szansach na zaangażowanie.

Języki Katowice to przede wszystkim rzetelność w prowadzeniu zajęć językowych. Ponadto również trzeba wskazać na bardzo atrakcyjne ceny, z którymi w tym miejscu styka się każdy z klientów. Języki Katowice to szkoła językowa, której oferta coraz mocniej jest doceniana na rynku i cieszy się ona coraz większym powodzeniem.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *