Wszystko na temat treningu brzucha

Antywirus Panda Internet Security 2014 to skuteczna ochrona i bezpieczeństwo informacja i laptopa przed wieloma atakami sieciowymi, w domu, jak i w pracy. Program gwarantuje bezpieczeństwo w czasie używania sieci, chroni wrażliwe informacje userów, głównie podczas korzystania z bankowości internetowej oraz zakupów online. Posiada on opcję Antyspam (chroniącą przed nie pożądaną korespondencją) a także możliwości Kontroli rodzicielskiej (chroniącą dzieci przed dotarciem do zakazanych stron www, kontrolującą sposób i czas korzystania przez nie z sieci).

Szybkie skanowanie sytemu
Za pomocną nowoczesnej technologii analizowania wielu wątków, przeglądanie urządzeń w poszukiwaniu robaków stało bardzo szybkie. Skanowanie uruchamiane jest tylko gdy,pojawia się odpowiednia potrzeba i w bardzo małym stopniu obciąża peceta.

Tryb multimediów

Funkcjonowanie programu nie zakłóca normalnego użytkowania urządzenia. Możesz bez żadnych przerw grać i cieszyć się pełną ochroną antywirusową.

Maksymalna wydajność systemu

Dzięki chmury i przechowywaniu całkowitej bazy zagrożeń na serwerze, oprogramowanie nie oddziałuje na szybkość i funkcjonowanie komputera.

Opcja przywrócenia programu operacyjnego komputera PC

Program umożliwia start sprzętu w chronionym trybie i wykasowanie infekcji także w sytuacjach bez wyjścia.

By: admin