Wszystko na temat treningu brzucha

Genetyczne tendencje a Bulk

trening

O ile wszelkie inne rodzaje sportowych odżywek mogą być stosowane przez większość, o tyle w przypadku odżywek typu Bulk można powiedzieć, że jest to bardzo specyficzny produkt nadający się do stosowania w bardzo szczególnych sytuacjach. Na jakie sytuacje w tym miejscu powinniśmy zwrócić uwagę? Suplementy diety zwane odżywkami typu Bulk są przeznaczone dla osób, które stawiają przed sobą jasno określony cel zwiększenia swojej masy mięśniowej. To podstawa, gdyż odżywki Bulk nie są niczym innym jak specyficznym rodzajem gainera, a więc połączenia węglowodanów oraz białek.

Bulk na masę mięśniową

Odżywki typu Bulk powinny stosowane być przez osoby chcące zwiększyć swoją masę mięśniową, ale jednocześnie też osoby te wykazują pewne tendencje do tego, aby gromadzić pod swoją skórą zwiększone ilości tkanki tłuszczowej. Stosowanie innych suplementów dla sportowców będzie w przypadku tych osób po prostu nieskuteczne. Odżywki typu Bulk to gainery, w których proporcje białek oraz węglowodanów jest równa. Połowa składu to białko, a druga połowa to węglowodany. Na pewno można powiedzieć, że jest to dosyć unikalne połączenie, że te odżywki działają tylko w bardzo specyficznych sytuacjach. Owszem, można powiedzieć, że ich stosowanie jest możliwe przez każdego, aczkolwiek w przypadku wszystkich tych, którzy nie mają tendencji do gromadzenia tkanki tłuszczowej, jej zwiększonej ilości pod skórą, ich stosowanie nie ma większego sensu. Lepiej jest, bowiem sięgnąć po coś, co jest tańsze w porównaniu z odżywkami Bulk, a przy tym wszystkim oczywiście jest dla nas skuteczne.

Trening z Bulk

Odżywki Bulk nie tylko mogą stanowić bardzo dobre wspomaganie wysiłków mających na celu zwiększenie masy mięśniowej, ale w pewnych sytuacjach mogą one również zastąpić nam pełnowartościowy posiłek. Oczywiście nie może być to stała tendencja, ale w pewnych sytuacjach, co pewien czas jak najbardziej możemy zastąpić posiłek odżywką typu Bulk. W ten sposób zapewnimy sobie wystarczającą ilość pozytywnych składników niezbędnych dla normalnego funkcjonowania.

By: Bartek M.