Wszystko na temat treningu brzucha

Pomoc mentora w treningu

trening

Nie jest łatwo osiągnąć cokolwiek jeśli nie mamy odpowiedniego wsparcia, jeśli nie mamy do czynienia z pomocą, z poradą fachowca. Dlatego też jeśli przystępujemy do treningu fizycznego, to niewątpliwie o taką pomoc warto się zwrócić. Nie trzeba bezpośrednio, ale można za pośrednictwem mediów. Mówiąc o takiej formie pomocy, wskażemy na osobę Ewy Chodakowskiej. Na rynku mamy dostępnych wiele filmików z jej programami treningowymi. Poza tym dostęp do nich mamy również bardzo szeroki poprzez kanał You Tube. Tym samym sięgnięcie po profesjonalną pomoc w treningu nie jest niczym bardzo trudnym.

Spalanie kalorii

Jednym z głównych celów, jaki jest stawiany przez wiele osób przed treningiem, jest utrata zbędnej ilości kilogramów, zbędnej ilości tkanki tłuszczowej. Osiągnięcie takiego celu dzięki programom firmowanym przez Ewę Chodakowską jest znacznie łatwiejsze. Powstaje jednakże kluczowe pytanie o to, który z owych programów będzie najbardziej odpowiedni? Wskażemy w tym miejscu na te najbardziej popularne, do których też należą:

– Skalpel,

– Ekstra Figura,

– Turbo spalanie,

– Killer,

– Skalpel Wyzwanie,

– Skalpel 2.

Nie wszystkie z tych programów pozwalają na skuteczne pozbywanie się nadmiernych kalorii. Do tych najbardziej skutecznych możemy na pewno zaliczyć program Turbo Spalanie oraz program Killer. Ważnym aspektem jest to, że oba te programy trwają około 45 minut. Tym samym jest to właściwy czas na to, aby w ludzkim organizmie rozpoczęły się pożądane przemiany energetyczne. W trakcie jednej sesji treningowej w przypadku obu programów można utracić od 400 do 600 kcal, co oczywiście jest jak najbardziej wartością oczekiwaną, dającą satysfakcję. Bardzo ważnym aspektem jest jednak trudność wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Jeśli bowiem mówimy o osobach początkujących, to nie powinny one sięgać po program Killer. Stopień trudności wykonywania poszczególnych ćwiczeń jest tutaj znacznie wyższy i tym samym osoby początkujące mogą nie sprostać wyzwaniu. Tym samym jeśli mowa jest o osobach początkujących, to poleca im się skorzystanie z programu o nazwie Turbo Spalanie.

 

Dbałość o figurę

Warto w tym miejscu zapytać także o drugi z celów, jaki stawia przed sobą wiele osób. Mowa mianowicie o modelowaniu sylwetki swojego ciała. Z uwagi na fakt, iż program Skalpel angażuje wszystkie partie mięśniowe ludzkiego ciała, to tym samym jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy właśnie chcemy zadbać o własną figurę. Podobnie zresztą można powiedzieć w odniesieniu do programu Ekstra Figura. Niemniej jednak przed przystąpieniem do konkretnych ćwiczeń, warto jest zapoznać się ze szczegółami programów treningowych Ewy Chodakowskiej. To da nam pełny obraz tego, który trening dla początkujących będzie odpowiednim sposobem na to, aby móc realizować cele, które sobie wcześniej założyliśmy. Pomoc, jaką dają nam programy Ewy Chodakowskiej, jest bez wątpienia bardzo wydatna. Te ćwiczenia nie są zbyt trudne, a poza tym są bardzo dobrze wytłumaczone przez ich autorkę.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *