Wszystko na temat treningu brzucha

Praca w McDonalds’s – stereotypy a rzeczywistość

praca w mcdonalds

Prace w takich dużych sieciach jak McDonald’s bardzo często mogą trafić na różne nieprzychylne opinii ludzi. Właśnie w ten sposób tworzymy się stereotypy, które zazwyczaj niewiele mają wspólnego z prawdziwym stanem faktycznym. Trzeba podkreślić, że McDonald’s to przede wszystkim bary szybkiej obsługi, które pozwalają na szybkie zjedzenie posiłku. Jak to więc wygląda w praniu.

Praca w McDonald’s

Trzeba podkreślić, że prowadzenie restauracji tego typu nie jest proste. Zarządzanie kapitałem i ludźmi może wydać się trudne, zwłaszcza jeśli działamy w oparciu o jeden model biznesowy. Praca w McDonald’s może być jednak ciekawym wyzwaniem dla ludzi zwłaszcza jeśli, zrozumiemy że jest to dobry wybór. Dzisiaj prawie 18.000 młodych osób podjęło tę ważną decyzję i nie żałują. Karierę zazwyczaj zaczyna się bardzo skromnie jako typowy podrzędny pracownik restauracji. Przyjmujemy zamówienia lub przygotowujemy posiłku na kuchni. Oczywiście pracownicy pracują też na zapleczu.

Zarobki w McDonald’s

W ten sposób poznaje się fundamenty tej pracy, która mimo to oferuje dobry zarobek do 12 zł za godzinę pracy. Wykształcenie w tym przypadku odgrywa małą rolę, ponieważ to firma organizuje szkolenia swoich pracowników i tak naprawdę każdy może spróbować swoich sił. Firma wyróżnia się tym, że z każdym pracownikiem podpisywana jest konkretna umowa o pracę na okres próbny, który zazwyczaj wynosi trzy miesiące. Po tym czasie musimy zdecydować czy chcemy pracować na część etatu, czy na cały etat wybór ten ma znaczenie. Osoby, które już zdecydowały, muszą wysłać zgłoszenie i odbyć rozmowę kwalifikacyjną na tym kończą się formalności, jakie trzeba spełnić.

Źródła:
http://praca-w-mcdonalds.blogspot.com/p/praca-w-mcdonalds.html
http://praca-w-mcdonalds.blogspot.com/p/zarobki-w-mcdonalds.html

By: admin