Wszystko na temat treningu brzucha

Aplikacje pomocne podczas treningu

Aplikacje pomocne podczas treningu

Aplikacje fitness sprawiają, że możemy trzymać się ustalonego planu treningowego, podpowiadają jak ćwiczyć, oraz monitorują najważniejsze parametry. Wybraliśmy kilka najlepszych i najefektywniejszych aplikacji, dzięki którym nie musisz układać samodzielnie planu treningowego, liczyć liczby powtórzeń. Program wykona za Ciebie wszystkie najważniejsze elementy.

Czym są aplikacje fitness?

Aplikacje fitness znakomicie sprawdzają się w roli trenerów osobistych. Oczywiście żaden, nawet najlepszy program nie dorówna wiedzy specjalisty, jednakże dla osób, które ćwiczą w domu, rozwiązanie jest doskonałe. Aplikacje obejmują ogromną ilość ćwiczeń, na wszelkie partie ciała. Ćwiczenia wyrażone są ilustracjami i opisami. Nie musimy się więc martwić jak samodzielnie ułożyć skuteczny plan ćwiczeń, ani dbać o właściwą ilość powtórzeń.

Najlepsze aplikacje w czasie treningu

Workout Trainer

Workout Trainer jest jedną z najlepszych aplikacji w zakresie zdrowia i treningu. Zawiera bardzo dużą ilość ćwiczeń, które przedstawione są krok po kroku. Dodatkowo zawiera audio komentarze trenerów, którzy instruują i zachęcają do wysiłku. Aplikację możemy nabyć zarówno w wersji premium, jak i darmowej.

Aerobiczna szóstka Weidera A6W

Aerobiczna szóstka Weidera A6W to z całą pewnością trening, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie brzucha. Warto zastosować się do ćwiczeń, które ukazuje program. Ćwiczenia opracowane są na każdy dzień, dlatego masz szansę wykonywać je regularnie. Zaletą jest aplikacja stworzona w polskim języku.

Virtuagym Fitness Home & Gym

Wirtualna aplikacja do fitness Virtuagym Fitness Home & Gym prowadzona jest przez Brada Fita. Wszelkie ćwiczenia pokazane są jako animacje 3D. Program zawiera aż 800 ćwiczeń a także ponad 100 planów treningowych. Dzięki niemu można ćwiczyć zarówno w domu jak i na siłowni.

MyFitnessPal

MyFitnessPal to aplikacja która obecnie bije rekordy popularności. Polecana jest ona wszystkim osobom, które chcą schudnąć. Program liczy kalorie, zawiera dostęp do bazy danych produktów żywnościowych, a także udostępnia około 350 ćwiczeń. Dzięki niemu możemy kontrolować ilość kalorii, tłuszczu, białka, błonnika oraz węglowodanów. Dzięki ćwiczeniom możesz na bieżąco śledzić postępy walki z kilogramami.

Nike Training Club

Znakomitą propozycją aplikacji używanej w czasie treningu jest Nike Training Club. Aplikacja ta skierowana jest przede wszystkim do kobiet i oferuje gotowy plan treningowy z ogromną ilością ćwiczeń. Dzięki tej aplikacji możemy trenować słuchając muzyki i śledzić swoje postępy.

Wpis powstał we współpracy z serwisem https://it-biznes.com/, serdecznie zapraszamy.

By: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *