Wszystko na temat treningu brzucha

Konto swobodne to nowość na rynku finansowym. Na czym polega takie konto? Zakładane w wirtualnym oddziale banku, – Getin Online. W celu założenia konta nie musimy wychodzić z domu. Formularz wypełniamy na stronie www. Co dalej?

Jeśli chcemy tradycyjnego konta będziemy musieli poczekać na kuriera, co trwa czasem tydzień. Konto swobodne to ekspresowe uruchomienie. Zaraz po wypełnieniu dokumentu otrzymamy na swój e-mail potwierdzenie, wraz z loginem. Hasło przychodzi sms-em na podany wcześniej numer telefonu. Na tym etapie konieczne jest podpisanie dokumentów, a więc wybieramy się do banku lub wyczekujemy kuriera. Za korzystanie z konta swobodnego nie płacimy pieniędzy, tak samo jak za korzystanie z karty do konta.

Oczywiście tu bank jasno określa kiedy mamy darmowe konto, o czym warto poczytać w regulaminie. Obsługa bankomatów również darmowa, tak jak przelewy na terenie kraju. A wypłata pieniędzy w placówce też nie kosztuje nas nic. Swobodne konto to stały dostęp do swoich oszczędności z pomocą internetu. Możemy bez wychodzenia z domu korzystać z rachunku i otwierać nowe produkty. Zakładając konto możemy od razu zamówić kartę kredytową. Regularne korzystanie z konta to premia od banku – tutaj możemy wybrać sobie nawigację do auta, coś do komputera lub odtwarzacz do muzyki.

Podobnie jak w przypadku każdego konta bankowego – nie mamy nic darmowo. Dokładnie sprawdźmy, jakie są warunki prowadzenia konta za darmo. W rzeczywistości wygląda to tak, że powinniśmy dostać na swoje konto minimum 100 zł i wydać z pomocą karty 400 zł miesięcznie. W przeciwnym razie prowadzenie konta kosztuje 9,99 zł. A co z kartą płatniczą? Koszt to 3,99 zł. Nasze konto za darmo kosztuje zatem prawie 14 zł, jeśli nie będziemy spełniać odpowiednich warunków.

By: admin