Wszystko na temat treningu brzucha

Konto Godne Polecenia to dość ciekawa propozycja. Rachunek jest
bardzo tani i pozwoli nam na szybsze zebranie punktów payback. Nowoczesne konto to dodatkowy zysk – mamy większą ilość punktów ( za wydane 5 zł dostajemy 1 pkt payback). Warunki stawiane przez bank nie są trudne. Co miesiąc musimy dokonać minimum 3 transakcje, a kwota operacji kartą powinna równać się minimum 300 zł. Konto Godne Polecenia już długo działa w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie zapłacimy za działanie konta, za wydanie karty oraz brak tu także comiesięcznej opłaty za korzystanie z niej.

Ubezpieczenie karty to jedynie 2 zł. Ogromnym plusem jest niski koszt przekazów Express ELIXIR – przelew to koszt 3 zł. Zlecenia stałe bezpłatne. SORBNET kosztuje nas 35 zł, a przelew SEPA 5 zł. Przelewy zagraniczne nie są kosztowne patrząc na inne banki. Bankomaty należące do banku obsługujemy darmowo, korzystając z urządzeń Millenium zapłacimy 1 zł i 5 zł jeśli wypłacamy pieniądze zagranicą. Wypłata w oddziałach kosztuje nas już więcej, aż 6 zł. Konto bez problemu możemy założyć internetowo na stronie banku. Konto idealne dla ludzi mobilnych.

Świetnie funkcjonuje u ludzi, którym zależy na czasie. W przypadku Banku BZ WBK to jedno z najlepszych rachunków, które chwalą sobie klienci. W parę chwil możemy stać się posiadaczami tego rachunku. Ekspresowo, bezpiecznie i jakościowo. Zobaczmy czemu warto mieć konto w WZB BK. Wybierzmy swoją kartę i płaćmy mniej za swój bank.

By: admin