Wszystko na temat treningu brzucha

Semilac 185 – idealny na każdą okazję!

Semilac 185 - idealny na każdą okazję!

Kolejny raz idziesz do kosmetyczki na manicure hybrydowy nie wiesz, jaki kolor lakieru wybrać? Wszystko zależy od tego, gdzie chcesz go zaprezentować! Trwa karnawał, a więc czas zabaw. Ty też możesz błyszczeć na parkiecie nie tylko za sprawą szałowych ciuchów, ale lakieru do paznokci. Jak to możliwe? Wystarczy, że postawisz na Semilac 185!

To zdecydowany numer jeden, jeśli chodzi o trendy w manicurze na początku 2017 roku. Semilac cały czas zaskakuje coraz bardziej wymyślnymi lakierami do paznokci. Były już lakiery zmieniające kolor pod wpływem temperatury, teraz przyszedł czas na lakiery, które będą zmieniały swój kolor w zależności od kąta padania światła. Tak jest w przypadku Semilac 185 Majesty Waltz! Czym się charakteryzuje? Otóż przyglądając się lakierowi z bliska możemy dostrzec dużo, srebrno-brzoskwiniowe drobiny, które zatopione zostały w przezroczystej bieli. To kolor, który pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Możesz bez problemu chodzić w takich paznokciach do pracy czy na uczelnię, a wieczorem iść na imprezę nie zmieniając koloru paznokci. Lubisz wyrazisty manicure? Połącz Semilac 185 z ciemniejszym kolorem, np. czarnym. Twoje paznokcie na pewno będą się wyróżniać!

Czy lakiery hybrydowe niszczą płytkę?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od płytki paznokcia. Większość Pań twierdzi, że dzięki manicurowi hybrydowemu ich paznokcie są mocniejsze, szybciej rosną i nie łamią się. Wszystko jednak zależy od tego czy manicure został nałożony prawidłowo, a przede wszystkim od tego jak został ściągnięty. Hybrydy są bezpieczniejszą dla paznokcia alternatywą żeli i tipsów – nie psują płytki paznokcia, a przy ich ściąganiu nie ma potrzeby piłowania paznokcia praktycznie do zera. Negatywne opinie, które czasem można usłyszeć o tego typu manicurze pochodzą zazwyczaj od Pań, które na siłę próbowały ściągnąć lakier ze swoich paznokci. Hybryda jest dużo twardsza niż zwykły lakier, ponieważ dodatkowo utwardzana jest pod lampa UV, dlatego ściąganie lakieru (tym bardziej takiego jak Semilac 185, w którym są drobinki) zeskrobując go lub zdzierając, na pewno niekorzystnie wpływa na płytkę paznokcia.

Semilac 185, 179 – dwa hity na karnawał!

Lakier Semilac 185 to pierwszy lakier z zatopionymi w kolorze drobinkami. Producent jednak nie pozostawia nas bez wyboru! Niedawno ukazał się odpowiednik 185, nr 179, gdzie drobinki zamiast w bieli, zatopione są w delikatnym różu. Rozmawiając z manicurzystkami, można śmiało stwierdzić, że te dwa kolory podbiły studniówkowe i karnawałowe parkiety!

By: admin