Wszystko na temat treningu brzucha

Czysta forma kreatyny

białko

Kreatynę możemy spotkać na rynku w wielu różnych opakowaniach i z różnego źródła. Mówiąc różne źródło mamy na myśli oczywiście bardzo różnych producentów. Z jednej strony możemy powiedzieć, że kreatyna to kreatyna i każda powinna na nas działać w taki sam sposób, ale w rzeczywistości nie jest to takie oczywiste. Niektórzy producenci mogą jak najbardziej poszczycić się produktem, poszczycić się kreatyną o znacznie większej skuteczności działania. Dlatego też mówiąc o kreatynie, nie powinniśmy kupować jakiegokolwiek produktu, ale ten najlepszy, ten polecany przez fachowców, ten sprawdzony.

Kreatyna Universal

Między innymi możemy w tym miejscu wskazać na produkt serwowany nam przez firmę Universal. Nie możemy mylić jej z wytwórnią filmową, ponieważ nie ma ona z nią nic wspólnego, poza tym, że obie firmy mają swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych. Universal kreatyna to produkt wytwarzany w USA. To, na co w tym miejscu chcemy zwrócić szczególną uwagę to jej czysta postać. Nie każdy suplement diety dla sportowców nazywany kreatyną, to de facto czysta jej postać. W przypadku Universal kreatyny możemy mówić o jej czystej postaci, a więc tym samym o najlepszym działaniu. W składzie Universal Kreatyny możemy między innymi znaleźć Creapure Monohydrate, co właśnie sprawia, że mamy do czynienia z tak skutecznym i tak chwalonym przez wielu produktem.

Zalety kreatyny

Zachwalamy, ale musimy odpowiedzieć sobie, co tak naprawdę daje nam Universal Kreatyna? Dzięki jej stałemu stosowaniu możemy mówić o znacznie większej ilości glikogenu, który dociera do mięśni, a tym samym o znacznie bardziej skutecznym treningu jak i o bardziej skutecznej regeneracji potreningowej. Jak więc widać, nie każda kreatyna działa w taki sam sposób, a więc dobrze jest stawiać na produkty najlepsze, a więc warto stawiać na kreatynę firmowaną nazwą Universal. Nic nie daje takiego zadowolenia, jak widoczne efekty trenowania, a jeśli coś może znacząco wspomóc uzyskiwanie lepszych efektów treningowych, to należy właśnie po to coś sięgać.

By: Bartek M.