Wszystko na temat treningu brzucha

Jak schudnąć 10 kg do wakacji?

Jeszcze kilka dni i możemy zacząć przygotowania do wakacji. Każdy cieszy się na myśl o słońcu, wypoczynku i urlopie. Niestety wielu z nas nie oczekuje lata, ponieważ ich problemem jest nadwaga i otyłość. Wstyd, przed założeniem skąpego ubrania lub stroju kąpielowego sprawia, że wakacje stają się koszmarem. Łatwo można to zmienić. Jest jeszcze czas, w którym zrzucisz nawet 10 kilogramów, a wysoka temperatura stanie się Twoim przyjacielem.

Gdy waga jest Twoim wrogiem

Współcześnie wiele osób boryka się z problemem zbyt dużej masy ciała. Pojawia się nadwaga a po niej otyłość, które są nie tylko nieestetyczne, ale również groźne dla zdrowia. Problem można ukryć w zimie, kiedy ubieramy swetry i kurtki. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w czasie lata, kiedy ubrania stają się skąpe. Jeszcze gorzej jest w chwili, kiedy planujemy urlop nad morzem, czy jeziorem. Tutaj wskazany jest strój kąpielowy, lecz bardzo nieestetycznie wygląda on, kiedy nasze ciało pokryte jest wałkami tłuszczu.

kamagra sklep10 kilo mniej do wakacji

Chcesz do wakacji schudnąć dziesięć kilogramów? Okazuje się, że jeżeli włożysz w to nieco pracy i motywacji, utrata takiej ilości wagi jest jak najbardziej możliwa. Dodatkowo nie musisz martwić się efektem jojo, ponieważ waga jaką osiągniesz nie będzie chwiejna. Aby schudnąć 10 kilogramów do czasu rozpoczęcia wakacji, wcale nie musisz katować się dietą. Wystarczy wdrożyć kilka prostych zasad i regularnie je stosować. Szybko osiągniesz sukces, zaś w wakacje będziesz cieszyć się szczupłą i od dawna wymarzoną sylwetką.

Najważniejsze zasady, dzięki którym stracisz 10 kilogramów

  • Pij dużą ilość wody. Oczywiście nie mówimy tutaj o słodzonych napojach dostępnych w sklepach. Aby schudnąć powinniśmy nawadniać organizm czystą, mineralną i niegazowaną wodą. Wody powinniśmy wypijać ponad dwa litry dziennie. Nie tylko znakomicie wpływa na odchudzanie, ale również oczyszcza organizm z toksyn, co sprawia, że dbamy również o własne zdrowie.

  • Jedz pięć posiłków dziennie. Każdy dzień powinien składać się z diecie pięcioposiłkowej. Powinny znaleźć się w niej trzy dania główne, a także dwie przekąski. Oczywiście ważne jest także to, co znajdzie się w naszej diecie. Warto, aby były to warzywa, kasze, owoce. Starajmy się spożywać niewielką ilość serów i unikać tłuszczy.

  • Ogranicz cukier do minimum. Jest to niezwykle ważna zasada, ponieważ cukier jest wysoko kaloryczny, a to negatywnie przekłada się na naszą wagę ciała. Słodycze nie tylko dodają nam zbędnych kilogramów, ale również są niezdrowe i zwiększają ryzyko powstania wielu różnorodnych chorób.

  • Uprawiaj sport. Jest to niezwykle istotny punkt odchudzania. Aktywność fizyczna połączona z właściwą dietą i odpowiednią ilością wypijanej wody, sprawi, że szybko stracisz do wakacji nawet dziesięć kilogramów. Aby zmotywować się do sportu wybierz ten, który najbardziej lubisz. Dzięki temu połączysz przyjemne z pożytecznym, a przy tym w czasie wakacji będziesz cieszyć się z pięknej i smukłej sylwetki.

By: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *