Wszystko na temat treningu brzucha

Banki co jakiś czas chcą nas zaskoczyć swoją pomysłowością. Jakiś czas temu Bank BGŻ ogłosił „Konto z Podwyżką”, które pozwala uzyskać dodatkowe 50 zł, za korzystanie z banku. Na pewno kwota kusi sporą liczbę klientów, którzy mimo wszystko do końca mogą nie wiedzieć jak konto funkcjonuje.

Już to, że otrzymamy coś za darmo sprawia, że weźmiemy to bez wahania. Bank nigdy nie przekaże tych pieniędzy nikomu za darmo. Sumę, którą da klientowi uzależnia od tej, którą bank wpierw dostanie. Kwota zwrotu równa się więc 1% wpływu na konto, ale nie będzie większa niż 50 złotych.

Jak zarabiać na rachunku bankowym? Jeśli zechcemy mieć od banku 50 zł, musimy przelać na swoje konto dokładnie 5 000 złotych. Nasz 1% premii tyczy się tylko najwyższego wpływu na konto w ciągu miesiąca. Jeśli więc nasza wypłata będzie podzielona na części, otrzymamy 1% z 1000 zł.

Warunków korzystania premii jest mnóstwo. Klient powinien między innymi wykonać trzy transakcje bezgotówkowe, korzystając z karty płatniczej do rachunku. Samo posiadanie konta nie kosztuje nic, ale miesięczna opłata za kartę do konta w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli otrzymamy mniej niż 300 zł, dodatku nie dostaniemy. Jak więc widać nie jest to takie proste. Zakładając nowe konto z podwyżką musimy szczegółowo czytać regulamin. Zwykle znajduje się na stronie www. Nim więc wyślemy wniosek, zobaczmy czy na pewno otrzymamy swoje 50 zł od banku.

Na pewno nie każdy może liczyć na taki zwrot. Zwróćmy również uwagę na inne szczegóły wybranego rachunku. Jeśli nie możemy wyszukać informacji na stronie, zapytajmy o to pracownika banku.

By: admin