Wszystko na temat treningu brzucha

Łóżka rehabilitacyjne i ich zastosowanie

visamed

Współczesna medycyna rozwija się w bardzo dużym tempie. Mowa jest nie tylko o nowoczesnych metodach leczenia, ale także o dostępie do bardzo profesjonalnego sprzętu. Skoro o nim mowa, to warto jest wskazać na wykorzystanie nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego. Zasadniczo taki sprzęt jest potrzebny nie tylko w ośrodkach prowadzących profesjonalną rehabilitację, ale także w prywatnych domach. Tym samym niebagatelną rolę w tym miejscu pełnią sklepy medyczne, w których można dokonać zakupu takiego rodzaju wymagany sprzęt rehabilitacyjny.

Sklep medyczny Visamed  to jeden z czołowych na rynku tego rodzaju podmiotów, którego oferta jest bardzo szeroka. W owej ofercie znajdziemy takie elementy jak:

– łóżka rehabilitacyjne,

– wózki inwalidzkie,

– ortezy, stabilizatory,

– balkoniki, podpórki,

– inhalatory,

– materace przeciwodleżynowe,

Istotnym elementem jest na pewno fakt, iż personel sklepu stanowią doświadczeni i wykwalifikowani fizjoterapeuci. Dzięki temu można mówić o możliwości pozyskania odpowiedniej porady związanej z zakupem lub wypożyczeniem stosownego sprzętu medycznego. Sklep ten to bardzo atrakcyjne ceny, a jednocześnie możliwość pozyskania dofinansowania do zakupu danego elementu. Sklep Visamed posiada podpisaną umowę z NFZ, w ramach której pacjenci mogą niektóre rodzaje sprzętu medycznego uzyskać nawet za darmo.

Wypożyczalnia sprzętu

Warto nadmienić, iż Visamed to nie tylko sklep medyczny, ale także sprawnie funkcjonująca wypożyczalnia. Każdy rodzaj sprzętu, który jest przez danego pacjenta wypożyczany, jest do niego dostarczany przez pracownika sklepu Visamed. Jednocześnie też pracownik dokonuje jego montażu oraz udziela stosownej instrukcji użytkowania. W momencie, w którym dany sprzęt nie jest już wymagany, pracownik sklepu dokonuje jego odbioru. Cena za wypożyczenie nie jest wysoka, co niewątpliwie również jest istotne z punktu widzenia pacjenta.

Powodzeniem cieszy się na pewno proceder wypożyczenia łóżek rehabilitacyjnych. Visamed to urządzenia przeznaczone do użytkowania przez osoby o masie do 175 kg. Łóżka posiadają koła o średnicy 125 mm. Są to łóżka sterowane w sposób elektryczny za pomocą bardzo prostego kontrolera. Dzięki tym łóżkom mowa jest nie tylko o szybszej rehabilitacji, ale jednocześnie też trzeba powiedzieć, że mowa jest o znacznie łatwiejszej opiece nad osobą chorą. Jeśli mowa jest o owej wypożyczalni, to powodzeniem cieszą się nie tylko łóżka rehabilitacyjne, ale jednocześnie też należy wskazać na wózki inwalidzkie, na balkoniki oraz na różnego rodzaju podpórki.

Visamed to bardzo wiele różnorodnego sprzętu rehabilitacyjnego odznaczającego się bardzo wysoką jakością oraz niezawodnością. Visamed to wiele lat funkcjonowania na rynku. Owo doświadczenie ma swoje przełożenie na doskonałe odczytywanie potrzeb klientów. Zadowolenie klientów to jeden z tych elementów, dzięki którym można mówić o coraz bardziej ugruntowanej pozycji na rynku. Wpływ na ową pozycję mają także bardzo atrakcyjne ceny, które dla pacjentów są bardzo istotne.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *