Wszystko na temat treningu brzucha

Bulk i jego składniki

suplementy

Spośród bardzo wielu różnych rodzajów sportowych odżywek, z jakimi mamy na współczesnym rynku do czynienia, na szczególną uwagę z pewnością zasługują odżywki bulk. Ogólnie rzecz ujmując możemy mówić o odżywkach stanowiących unikalne połączenie białek oraz węglowodanów w proporcjach 50:50. Jednakże jeśli chcemy bardziej dogłębnie poznać czym są odżywki typu bulk, na pewno nie możemy ograniczyć się tylko i wyłącznie do stwierdzenia, że jest to połączenie węglowodanów oraz białka w równych proporcjach. Znajdujące się na rynku odżywki typu bulk to znacznie więcej niż tylko węglowodany oraz białka.

Skuteczne składniki

Tutaj bowiem musimy mówić o szeregu składników sprawiających, że te odżywki są jeszcze bardziej skuteczne. Mowa o różnych substancjach działających w sposób anaboliczny oraz antykataboliczny. Dzięki odżywkom typu bulk możemy zatem nie tylko spowodować dostarczenie sobie porcji energii niezbędnej do intensywnego wysiłku, nie tylko dostarczyć sobie odpowiedniej porcji protein, ale ponadto również możemy tutaj wskazać na dostarczenie sobie pewnej ilości substancji powodujących zahamowanie procesów rozpadu tkanki mięśniowej jak również wspomagających jej szybki przyrost. Mówiąc zatem o współcześnie obecnych na półkach sklepowych odżywkach typu bulk musimy wskazać na produkty pozwalające nam osiągnąć naprawdę bardzo dobre rezultaty, pozwalające nam osiągnąć owe rezultaty w znacznie krótszym czasie.

Bulk

Warto w tym miejscu nadmienić, iż odżywki bulk na pewno nie są przeznaczone dla każdego bez wyjątku. Tutaj wskażemy na bardzo szczególną grupę osób, a mianowicie na tych wszystkich, którzy budują masę mięśniową, ale jednocześnie ich organizm charakteryzuje się zwiększoną tendencją do tego, aby gromadzić w sobie tkankę tłuszczową. Jak schudnąć 15 kg? W przypadku innych osób, jak najbardziej właściwe jest sięganie po zwykłe gainery lub po inne rodzaje odżywek sportowych, które w ich przypadku okażą się skutecznym wspomaganiem diety oraz regularnych treningów fizycznych. Bulk zatem to dosyć specyficzna sportowa odżywka.

By: Bartek M.