Wszystko na temat treningu brzucha

Program antywirusowy Norton – bezpieczeństwo całej Twojej rodziny

Program antywirusowy Norton – bezpieczeństwo całej Twojej rodziny

Aktualnie wirusy komputerowe zagrażają nam w każdej chwili. Zwłaszcza w dobie, gdzie nie rozstajemy się zarówno z pocztą e – mail, jak i portalami społecznościowymi. Tym bardziej warto przybliżyć sobie ich szkodliwość. Jak się okazuje wirusy nie tylko bezpośrednio spowalniają pracę całego komputera, ale i zwiększa się ryzyko utraty wszystkich danych zapisanych na twardym dysku. Co więcej we wspomnianej dobie internetu każdego dnia krążą tzw. hakerzy, którzy inaczej określani są jako np. cyberprzestępcy. Oni poprzez swoje działania mogą wyłudzić nasze dane osobowe np. po to, by np. ukraść pieniądze z internetowego konta bankowego. Aktualnie więc potrzebujemy programu antywirusowego, który nie tylko będzie chronił nasze dane na twardym dysku, ale i chronił nas w cyberprzestrzeni. Od lat jednym z najpopularniejszych antywirusów jest Norton, warto więc dowiedzieć się o nim nieco więcej.

Aplikacja Norton WiFi privacy

Jak już wyżej zostało wspomniane dziś programy antywirusowe znacząco muszą skupiać się na ochronie danych osobowych. W odpowiedzi na ten problem na rynku pojawiła się aplikacja Norton WiFi privacy. Aplikacja przede wszystkim ochrania Twoje dane osobowe, zarówno hasła, dane rachunków, jak i numery kart kredytowych i to na różnych nośnikach. Mamy tu ochronę danych przesyłanych i odbieranych w czasie korzystania z publicznych sieci wi-fi. Twoją prywatność w sieci chroni m.in. zaawansowane szyfrowanie, takie jakie używa się w przypadku bankowości. Szyfrowanie też nie monitoruje aktywności użytkownika, ani nie rejestruje jego aktywności w dziennikach. Co najważniejsze jednak przy tych wszystkich funkcjach możesz swobodnie korzystać z ulubionych aplikacji.

Sieć wi-fi – to jest ważne

Co ważne, często to my sami narażamy się na przejęcie naszych danych przez wspomnianych hakerów. Wystarczy, że zalogujemy się do niezabezpieczonej sieci wi-fi, a cyberprzestępcy już mogą wyłudzić nasze dane, a także najbardziej poufne sprawy jak: hasła, zdjęcia, czy numery kart kredytowych. W związku z tym niezapisywanie Twoich ruchów w internecie pozwala Ci nie tylko na anonimowość, ale i bezpieczeństwo i to bez względu na sieć do której jesteś podłączony! Dodatkowo masz 60 dni na ewentualne konsultacje, czy pomoc techniczną. W przeciwnym razie firma gwarantuje zwrot kosztów.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne to program jest dostępny w przypadku większości współczesnych wersji Wndowsa, Mac, Android, czy iOS.

Polecamy: norton-security.pl

By: admin