Wszystko na temat treningu brzucha

Panda – antywirus lekkości

Panda – antywirus lekkości

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się sporo programów antywirusowych. Nic dziwnego bowiem aktualnie trzeba nie tylko chronić komputer przed wirusami przenoszonymi przez inne urządzenia. Dziś musimy mieć się na baczności przede wszystkim przed dobrze znanymi nam cyberprzestępcami. Wiadomo również, że większość korporacji nie potrafi działać bez obecności nawet kilkunastu urządzeń jednocześnie. W związku z tym istotne, by dobry antywirus nie zakłócał pracy całego systemu. Doskonałym przykładem jest program antywirusowy Panda o którym postanowiliśmy powiedzieć nieco więcej.

Panda – lekkość i niewidzialność

Zadowoleni użytkownicy Pandy chwalą program przede wszystkim za jego lekkość, a co za tym idzie fakt, że nie ma on żadnego wpływu na pracę urządzeń. Warto dodać, że produkty tej marki są bardzo wysoko oceniane na rynku pod względem ochrony komputerów przed zagrożeniami wynikającymi z korzystania z internetu. Program antywirusowy Panda doskonale przystosowany jest do pracy w chmurze.

Program chroni m.in. przed cyberprzestępcami, a także przed innymi, różnego rodzaju zagrożeniami wynikającymi z próby kradzieży Twojej tożsamości, czy pieniędzy. Teraz warto zapytać czemu program zawdzięcza wspomnianą niewidzialność? Program antywirusowy Panda pracuje tylko wtedy, gdy jest to konieczne, a zatem nie zarzuca systemu dodatkowymi, niepotrzebnymi aplikacjami. Co więcej program nie zajmuje miejsca na komputerze. To idealny program dla tych co lubią spędzać wolny czas surfując w internecie.

Z antywirusem Panda możesz bezpiecznie przeglądać strony www, portale społecznościowe, oglądać filmy, czy grać w ulubione gry. Program nie tylko ochroni Cię przed szkodliwymi treściami i wirusami, ale i skutecznie usunie potencjalne zagrożenia z każdej witryny. Jedną z ważniejszych innowacji z pewnością jest intuicyjny, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika interfejs. Jest to proste, a zarazem potężne zabezpieczenie przeciwwirusowe. Dodatkowo sam je kontrolujesz z dziecinną łatwością. To właśnie ten interfejs wyróżnia program Panda na tle innych programów. Ponadto Panda to pierwszorzędne wsparcie techniczne, gdzie w razie jakichkolwiek wątpliwości firma oferuje pomoc w zakresie samej instalacji, jak i obsługi programu.

Polecamy zakupić licencję tutaj: http://ochrona-panda.pl/.

Wymagania sprzętu w przypadku programu Panda to?

  • Procesor: 300 MHz Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy);
  • Pamięć RAM: 256 MB lub więcej;
  • HDD: 240 MB wolnego miejsca na dysku twardym;
  • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10 (32-/64-bit).

By: admin